Koszyk jest pusty
Infolinia versito łóżko piętrowe

Kontakt łóżko piętrowe

Łóżko + materac DISNEY 101 DALMATYŃCZYKÓW 160x80 cm

Czas dostępności: Dostępny w 7-21 dni

Producent: SENSITO

699.00

Opis produktu Łóżko + materac DISNEY 101 DALMATYŃCZYKÓW 160x80 cm

 
DANE TECHNICZNE
 
DŁUGOŚĆ
165 cm
SZEROKOŚĆ 85 cm
WYSOKOŚĆ 65 cm
POW. SPANIA 160x80 cm
MATERAC
TAK
SZUFLADA NIE
KOMFORT SPANIA I BEZPIECZEŃSTWO

Łóżko zostało wykonane z wysokogatunkowej płyty laminowanej, wykończonej na krawędziach specjalna okleiną PVC. Kolorowy nadruk został naniesiony na płytę nowoczesną techniką z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn sterowanych komputerowo. Kolorowe motywy powstały przy pomocy ekologicznych farb, które w 100% są bezpieczne dla zdrowia Państwa pociech. Dodatkowo każde łóżeczko pokryte jest dwoma warstwami specjalnego laminatu, co zabezpiecza je przed powierzchownym uszkodzeniem a kolory w nadrukach przed blaknięciem. Owalne kształty i elastyczne wykończenia łóżeczek dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo dzieci.

 

Materac w całości wykonany z pianki wysokoelastycznej , która zapewnia optymalną elastyczność punktową. Odpowiednia struktura pianki sprawią, iż materac ten idealnie podpiera kręgosłup. Pianka wysokoelastyczna zapewnia doskonałą wentylację i, co bardzo ważne, po nacisku błyskawicznie wraca do swojej pierwotnej formy. Dzięki swojej elastyczności, jej skłonność do odkształcenia się jest minimalna.

Powierzchnia spania znajduje się klika centymetrów poniżej bocznych krawędzi łóżka, dzięki czemu mamy pewność że nasza pociecha w czasie snu nie spadnie z łóżeczka.

ZALETY

-niepowtarzalne motywy wykonane w wysokiej rozdzielczości.

-mocna konstrukcja

-odpowiednio dobrany materac piankowy.

-wysoka jakość produktu, kontrolowana na każdym etapie produkcji.

-bezpieczeństwo.

GWARANCJA 24 miesiące.
KRAJ POCHODZENIA PRODUKT POLSKI.


 

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: